Тиждень духовності

На виконання наказу Гуманітарного відділу-відділу освіти, культури, молоді та спорту Топорівської сільської ради від 24.03.2023 №50 «Про проведення в закладах освіти, підпорядкованих Топорівській сільській раді, Тижня духовності» з 03 по 07 квітня 2023р. у дошкільному підрозділі Грозинецького ліцею Топорівської сільської ради проводились різні заходи до Тижня духовності. Духовний розвиток — чи не найскладніший напрям у педагогічній роботі з дошкільнятами.
Кожен ранок, як завжди, наймолодші здобувачі дошкільної освіти розпочинали з хвилини мовчання, з молитви. Дошільнята переглянули багато відео повчального змісту, казочку “Розумний рюкзачок”, висадили на підвіконні “Квітку доброти”, передавали тепло своїх сердець друзям, торкаючись маленькими долоньками до їхніх сердечок, робили аплікації, брали активну участь в рухливих та дидактичних іграх. Під час різних режимних моментів і видів діяльності, педагоги формували уявлення в дітей про добро і зло, хороші і погані вчинки, милосердя, прощення, слухняність, виховували повагу до старших, турботу про молодших, показували моральні зразки поведінки, викликали бажання бути кращими, добрішими.
Дітей знайомили з Біблією, з творами на християнську тематику, де духовність і мораль – головна мета.
Педагогічний колектив впевнений в тому, що виховуючи чуйних, дбайливих, добрих серцем дітей, держава матиме світле майбутнє.

Вихованці молодшої групи дошкільного підрозділу Грозинецького ліцею Топорівської сільської ради долучилися до проведення тижня духовно-морального виховання. Основною метою було плекання духовності української нації, формування особистості на засадах християнської моралі, доброти, людяності, милосердя, чесності, працьовитість, виховання духовно багатої особистості яка б усвідомлювала свою відповідальність перед Богом, Батьківщиною, народом.