Архів категорії: Новини

Вітаємо з Почесною грамотою Плаксиву Тетяну Валентинівну!

Трудовий колектив Грозинецького ліцею Топорівської сільської ради щиро вітає колегу, вчительку української мови та літератури , спеціаліста вищої категорії, «старшого вчителя», Плаксиву Тетяну Валентинівну з нагородженням «Почесною грамотою Чернівецької районної військової адміністрації» за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління, особистий внесок у збагачення духовної та культурної спадщини рідного краю та з нагоди відзначення 210 – річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Бажаємо сил та наснаги, нових професійних досягнень, міцного здоров’я, плідної праці та нових звершень!

Атестація вчителів Грозинецького ліцею

27 березня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня Грозинецького ліцею Топорівської сільської ради, щодо атестації педагогічних працівників. На розгляд атестаційної комісії були подані атестаційні матеріали 10 педагогічних працівників. Комісією були розглянуті подані матеріали та присвоєно відповідні кваліфікаційні категорії. Вітаємо педагогічних працівників з проходженням атестації! Ми дуже пишаємося тим, що в нашому закладі працюють висококваліфіковані та творчі професіонали. Бажаємо наснаги, творчих злетів та міцного здоров’я! Хай навколо вас буде мир, злагода та усмішки ліцеїстів, яким ви віддаєте частинку свого життя!

ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ ПРАЦЮ!

«Юні знавці Біблії – 2024»

У Національному університеті «Острозька академія» 22 березня відбулося урочисте відкриття ХVІ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії». Упродовж багатьох років у Національному університеті «Острозька академія» спільно з Міністерством освіти і науки України та Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями проводиться унікальний виховний захід – Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії». Мета олімпіади – виховувати наше молоде покоління на духовно-моральних цінностях Святого Письма. Також важливе та надзвичайно актуальне завдання проведення олімпіади – підвищувати інтерес дітей і молоді до читання Біблії та її використання у повсякденному житті; спонукати дітей та молодь будувати свій світогляд, характер і поведінку на християнських моральних цінностях; сприяти консолідації сім’ї, школи у духовно-моральному вихованні молоді; інформувати педагогічну громадськість, батьків про предмети духовно-морального спрямування. Грозинецький ліцей Топорівської сільської ради представляли:
4-А клас – Поплавець Назар, керівник Гондуряга А.В.;
4-Б клас – Кирстенюк Дмитро, керівник Гнідко К.П.;
5-Б клас – Гиндюк Софія, керівник Антонюк Д.В.;
6 клас – Бурак Анастасія, керівник Антонюк Д.В..
Учні гідно представили свій навчальний заклад.
Молодці!!!

«Ти як?»: реалізація програми ментального здоров’я

З метою реалізації Всеукраїнського проєкту ментального здоров’я «Ти як?» на базі Грозинецького ліцею Топорівської сільської ради протягом березня місяця було проведено наступні заходи:
Класні години «Стрес та тривога: як вберегти ментальне здоров’я?», «Як подбати про
своє психічне здоров’я: 5 корисних звичок на кожний день»;
Ранкові кола спілкування «Ментальне здоров’я»;
Психологічні хвилинки для збереження ментального здоров’я, на яких учні навчалися технікам піклування про себе та інших, відновлення та зміцнення свого здоров’я;
Години спілкування «Ментальне здоров’я: плекаємо стійкість», «Допоможи другу», «Як зберігати ментальне здоров’я та оптимізм під час війни», «Моє безпечне місце»;
Заняття з елементами тренінгу для педагогів «Ментальне здоров’я: як не «розсипатись» під час війни»
Батьківські збори з елементами тренінгових занять «Батьківство без стресу».
Індивідуальні заняття за допомогою комплексного підходу психологічної підтримки в рамках реалізації програми «Незвичайна ситуація».
В нашому закладі ми прагнемо до того, щоб кожен учень почував себе в безпеці та відчував постійну турботу та увагу до своєї особистості.

#ТиЯк #ЯкТи #ПіклуюсьПроМентальне #ЯкТиПедагог #Япсихолог #ЯкТиБуковина #МентальнеЗдоровя #ВихованняБуковини2024 #ТопорівськаТГ

Слава Богу! Слава Україні! Героям слава!

Це ті слова, які потрібно промовляти щодня, ні на мить не забувати про тих наших Героїв, завдяки яким ми живемо відносно мирним життям, безпечно спимо у своїх домівках, маємо можливість навчатись, спілкуватись, займатись улюбленими справами, і разом з тим, допомагати нашим славним ЗСУ перемагати ворога.

 Наші Герої потребують уваги, поваги,  тепла, розуміння.

Щодня їх життя  перебуває у постійній небезпеці, щохвилини їх рідні     звертаються до Бога з проханням : захистити, допомогти, зцілити, дарувати перемогу і мир нашій Україні! Ми зобов’язані бути гідними подвигу наших Героїв! З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників, у Грозинецькому ліцеї Топорівської сільської ради відбулась зустріч учнів із колишнім випускником – Добря Назаром Сергійовичем – воїном бригади «Червона калина», старший солдат взводу «Ірбіс» , зовнішній оператор БПЛА .

  Запрошений гість не на багато старший за учнів-старшокласників, а вже встиг побувати на війні та зустрітися зі смертю. Це людина сильної волі, міцного характеру, упевнений у собі, справжній патріот України.

Запрошений  почув від педагогічного колективу та учнівської молоді щирі слова подяки .  Гордимося, поважаємо, пишаємось, молимось.

Творчо-дослідницький конкурс присвячений 210-тій річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

15 березня у Грозинецькому ліцеї відбувся творчо-дослідницький конкурс серед учнів 4-Б класу «Т.Г.Шевченко- геніальний поет, мислитель, художник, великий син України».
Класовод Гнідко К.П., асистент вчителя Урсатій К.Б.

Учасники конкурсу детально досліджували життя і творчість поета , позмагалися у грі-вікторині «Шевченко-багатогранний», декламували поезію Великого Кобзаря, а також демонстрували власні творчі проєкти.

І місце за найкраще декламування поезії Т.Г.Шевченка- Рябой Максим
«Учітеся, брати мої»

Найкраща ілюстрація у номінації «образотворче мистецтво»-Васілова Софія

«Знавець творчості Т.Г.Шевченка»-І місце у вікторині Єленчук Дмитро

І місце у номінації «декоративно-прикладне мистецтво»- Продан Богдан.

Шевченкове слово…

Вітаємо Сокорського Олега, учня Грозинецького ліцею Топорівської сілької ради, переможця районного відкритого конкурсу відеодекламації “Шевченкове с лове… ” за творами Тараса Григоровича Шевченка, присвяченого 210 – річниці з дня народження видатного українського поета, прозаїка, живописця та громадського діяча.

Тут Шевченко присутній. Присутні і ми…

Здобувачі освіти 4-А класу звернулися до живого й щирого слова Великого Кобзаря, прочитавши свої улюблені вірші. За результатами конкурсу ,, Знавець творчості Тараса Шевченка” переможцями стали: Даскалюк Єва ” Мені тринадцятий минало…» 1 місце, Баран Богдана ”Сон” 2 місце, Кіріяк Емілія “Село” 3 місце.

Шевченківські дні

10 березня український народ вшановував 210 – ту річницю з дня народження Т. Г. Шевченка.
В 3 класі Грозинецького ліцею проведено конкурс на краще читання віршів видатного генія .
Переможці отримали дипломи ,, Маленький кобзарик “.

Стежками життя і творчості Т. Шевченка

З метою вшанування творчої спадщини Т. Шевченка, відродження національної культури й духовності та з нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження в Грозинецькому ліцею було проведено ряд заходів: вікторини “Чи знаєш ти Кобзаря?”, “Стежками життя і творчості Т. Шевченка”, конкурси на кращого читця поезії Великого Кобзаря, класні години, переглянули кінострічку Юрія Макарова “Мій Шевченко”. Шевченківські дні в закладі пройшли дуже цікаво, здобувачі освіти із захопленням брали участь у вікторині та конкурсі. Переможці та учасники були нагороджені грамотами та отримали Кобзарі.