проведення Тижня знань безпеки дорожнього руху

На виконання наказу  від  26.10.2022 №01-15/384 «Про проведення Тижня знань безпеки дорожнього руху в Україні» та з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до ліцею і додому, в ліцеї з 14.11 по 20.11.2022 року проходив Тиждень знань Правил дорожнього руху.                                          

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму класними керівниками проведено:

  • 14.11.2022 р., інформаційну хвилинку «Безпека на дорозі – безпека життя».
  • 15.11.2022 р., бесіди, години класного керівника, виховні години, лекції, цільові дитячі профілактичні заходи «Дитина – пасажир», «Живи цікаво та безпечно».
  • 18.11.2022 р., батьківські збори щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
  • Поновлено куточки з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності.

Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

Педагог- організатор Антонюк Д.В. та Учнівська рада організували виставку малюнків з правил дорожнього руху.

У 1-4-х класах  класоводи   провели  уроки на тему «Безпека на дорозі», на яких учні обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.

Вчителі української мови  Плаксива Т.В., Рябой Н.К., організували написання тематичних диктантів.

Бібліотекар ліцею  Мойсова В.В., для здобувачів освіти  організувала тематичну виставку в  бібліотеці «Дотримуйся Правил дорожнього руху!»

В роботі з учнями були використані різноманітні форми роботи, а саме: ігрові, тренінгові технології, інтерактивні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів.

Класні керівники використовують сучасні форми та методи навчання, що активізують розумову діяльність учнів, сприяють підвищенню у них інтересу до вивчення правил дорожнього руху. Змістовно пройшли позакласні виховні заходи.   Вся робота протягом тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.