Права людини стали першою жертвою і основною мішенню у цій війні

З метою правової обізнаності для здобувачів освіти Грозинецького ліцею Топорівської сільської ради до нашого ліцею завітала головний спеціаліст Відділу сприяння роботі регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого Верховної ради України з прав людини – Пітей- Маляр Аліна. Для учнів 9-11класів проведено лекцію на тему:  «Права людини стали першою жертвою і основною мішенню у цій війні». Розглянуто ряд питань , які цікавили старшокласників.

У ході спілкування з учасниками заходу Аліна Іванівна роз’яснила розмежування понять «права людини» і «права громадянина», які є тісно взаємозалежними, однак не тотожними поняттями. Також ознайомила із діяльністю Офіс Омбудсмана та інструментами роботи регіонального представництва Уповноваженого для відстеження стану додержання прав і свобод людини на території Чернівецької області.

Держава в особі представників державних та комунальних установ має докладати всіх можливих зусиль для гарантування, охорони й захисту прав і свобод людини і громадянина, що визначає головний напрямок гуманізації держави, основні її гуманітарні характеристики. Раді можливості  спілкування на правову тематику. Обізнаний значить озброєний. Дякуємо!