День європи В україні

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Цього року святкування Дня Європи в Україні припадає на 15 травня. Це вже 19-й День Європи, який відзначатиме Україна.
Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура. Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною європейської спільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу-це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим.
З Днем Європи Україно!
Учні нашого комплексу активно долучилися до заходів, пов’язаних з цією датою: проведення вікторини «Що ти знаєш про ЄС?»(учні 8го класу, кл.керівник Продан В.Б.), виготовлення стіннівок (учнівське самоврядування, учні 6-А класу, кл.керівник Горинюк О.І.), відеоролик «Європа- це ми!»(учні школи, зокрема учні 5го класу, кл.керівник Рябой С.Н.).

7 коментарів до “День європи В україні”

  1. united where can i find hydroxychloroquine online along [url=https://hydroxychloroquined.online/ ]houston doctor hydroxychloroquine[/url] fibroblast hydroxychloroquine sulfate buy

  2. phrase hydroxychloroquine from mexico character [url=https://hydroxychloroquined.online/ ]hydroxychloroquine 700mg[/url] immunization is trump taking hydroxychloroquine

Коментарі закриті.