День єднання

16 лютого в Україні відзначають День єднання. Це молоде свято, воно було засноване лише торік, указом Президента Володимира Зеленського.
Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози, згуртувати українців навколо національної ідеї та показати російським пропагандистам, що українці — це єдиний народ.
Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!
Грозинецький ліцей розпочав навчальний процес цього дня, з спільного виконання державного гімну та підняття національного прапора.
Класні керівники та класоводи провели виховні години.
Учнівське самоврядування, педагог організатор Антонюк Д.В,, організували та провели урочистий захід до Дня єднання, де ще раз довели, що в єдності наша Перемога!

16.02.2023 р. День Єднання! В єдності сила! Саме сьогодні здобувачі дошкільної освіти дошкільного підрозділу Грозинецького ліцею Топорівської сільської ради взяли участь в мистецькій онлайн- акції «З Україною в серці», з метою формування у підростаючого покоління почуття патріотизму, любові та поваги до рідної Батьківщини, свого народу. Вихованці старшої групи, як свідомі громадяни,хід роботи розпочали хвилиною мовчання та виконали гімн України. В процесі заняття
у дитячих серцях ще більше проявилася любов до неньки-України, діти відчули себе справжніми патріотами своєї незалежної, єдиної держави і ще більше виникло бажання бути гідним громадянином України.
???

зУкраїноювсерці