Декада громадянської освіти

У рамках «Декади громадянської освіти» у Грозинецькому ліцеї Топорівської сільської ради, вчителями початкових класів було проведено ряд різноманітних видів робіт, спрямованих на формування в здобувачів освіти громадянської самосвідомості.

        У 1-11 класах, класними керівникам, класоводами  було проведено виховні справи на тему «Україна – це Європа», «Права дитини», «Мої права та обов’язки». Крім того, з метою закріплення та узагальнення знань про права та обов’язки людини, молодшими школярами було виготовлено колаж «Права людини понад усе». Також мали змогу ближче познайомитися зі змістом Конституції України під час інформаційної хвилинки «Конституція – основний закон України». Водночас здійснювалася популяризація традицій і цінностей Європи під час проведення віртуальних експрес-подорожей «Україна – європейська країна», «Парад країн Європи», а також бесіда «Цікаві факти про Європу». Напередодні відзначення Дня Європи з здобувачами освіти було проведено майстер-клас на тему «Прикраса-бутоньєрка до дня Європи».

 Проведено: Інформаційні дайджести  «Україна гідна   свободи», «Вплив мас-медіа на формування громадської думки», конкурс учнівських творів-есе  «Український вимір європейської інтеграції», конкурс малюнків «Захищаємо Україну.         Впровадження національно-патріотичних цінностей та соціальних компетентностей сприяють зростанню свідомих громадян нашої держави.