Архів категорії: Новини

Нам треба поговорити …

Наразі триває перший інформаційний етап, метою якого є зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми проблемами. Дана інформаційна кампанія покликана стати запорукою толерантного ставлення суспільства до дітей з особливими освітніми потребами, а також спрямована забезпечити їх включення в активне життя закладу освіти і громади.
Грозинецький ліцей У рамках “Тижня поінформованості про дітей з особливими освітніми потребами” та Міжнародного дня осіб з інвалідністю, проведення Всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії “Для дітей суспільство без бар’єрів”, яка розпочалася 13 грудня на території Топорівської територіальної громади, у закладі проведено низку заходів, метою проведення яких було привернути увагу на права дітей з обмеженими можливостями, вчити володіти мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги, усвідомлювати життєві проблеми людей, які потребують уваги і милосердя, сприяти розвитку милосердя, доброчинності, чуйності, співчуття, гуманного ставлення до людей із порушеннями, виховувати повагу до людей з обмеженими можливостями. Під час тижня та у Міжнародний день осіб з інвалідністю в усіх класах проведено: «Уроки доброти», заняття з елементами тренінгу, дидактичні ігри; виховні години, бесіди; конкурс малюнків дітей з особливими освітніми потребами. Крім того: організовано перегляд відеороликів, мультфільмів документального фільму про дітей та людей з особливими освітніми потребами.

Миколай про тебе не забуде!

Адміністрація та педагогічний колектив Грозинецького ліцею висловлює подяку батькам та всім, хто долучився до благодійної акції «Миколай про тебе не забуде» .Успішна реалізація цього соціально значимого проекту була б неможлива без Вашої участі. Надана допомога послужила на благо: допомогла дітям комунального закладу «Чернівецької спеціальної школи №4» відчути Вашу турботу і увагу.
Добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги. Упевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ми даруємо не просто матеріальні цінності, а даємо надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.
Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Турнір з волейболу

У п’ятницю, 17 грудня, у спортивній залі Грозинецького ліцею  відбувся турнір з волейболу серед команд 8-11 класів та збірною командою вчителів закладу. У змаганнях взяли участь 5 команд. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Переможцями турніру стала команда 9 класу. Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції, в особливому захваті присутні були від запальних груп підтримки та від майстерної гри збірної команди вчителів.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командго духу!

День вшанування…

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлений згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

   Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

   Цей день ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити, самі ліквідатори-чорнобильці нерідко називають 14 грудня святом.

  До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Грозинецькому ліцеї Топорівської сільської ради, були проведені такі заходи:

  • класний керівник 10 класу Гончар М.В., провела годину спілкування на тему: «Ліквідація Чорнобильської АЕС. Пам‘ятаємо…»;
  • учні 7-А  класу, переглянули уривок фільму ” Чорнобиль – хроніка важких тижнів”( класний керівник  Горинюк  О.І.);
  • заступниця  директорки  з навчально-виховної роботи Кіріяк В.Ф. для учнів 8-11 класів підготувала презентацію на тему:  «Світ про Чорнобиль пам’ятає».

Засідання МК бібліотекарів та класних керівників

7 грудня на базі Грозинецького ліцею відбулося засідання МК бібліотекарів та класних керівників з проблеми «Національно-патріотичне виховання дітей в школі, в родині … ».
На засіданні були присутні: Ватаманюк О. Д.- методистка НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти ІППОЧО; Ковтюк В. А.- спеціаліст Гуманітарного відділу, бібліотекарі та класні керівники шкіл Топорівської ТГ.
О. Д. Ватаманюк розкрила основні аспекти роботи шкільного бібліотекаря в закладах загальної середньої освіти. В. А. Ковтюк розповіла про новий бібліотечний простір в умовах НУШ.
Бібліотекар Грозинецького ліцею Мойсова В.В. поділилася досвідом проведення бібліотечного місячника «Земля квітучої краси», зосередивши увагу на нових проєктах, започаткованих бібліотекою навчального закладу. Учасники засідання ще раз переконалися, що бібліотека Грозинецького ліцею живе, працює, надихає учнів на творчість.
Учитель ЗУ Грозинецького ліцею Савицький Р. А. провів показове заняття гуртка національно-патріотичного виховання «Сокіл-Джура». Вишкіл свідчить про те, що робота гуртка проводиться на високому професійному рівні, регулярно.
Заступник директора з виховної роботи Антонюк Р. О. провела виховний захід на тему «За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ». Були запрошені воїни АТО, волонтери, мати воїна української армії. На думку всіх учасників засідання МК, такі заходи сприяють національно-патріотичному вихованню молоді

Супервізія

Згідно плану-графіку проведення супервізії у Топорівській ТГ в  рамках реалізації Державного стандарту базової середньої освіти  з 25.11.2021 по 01.12.2021р.  в  Грозинецькому ліцеї працювала супервізор Одинак М.М..

Марія Манолівна    надала допомогу педагогічним працівникам у визначенні професійних проблем та шляхів їх вирішення, допомогла у визначенні шляхів професійного розвитку, спостерігала за педагогічною діяльністю. Разом із педагогами результати спостережень було проаналізовано й узагальнено.

Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ

Всесвітній день боротьби зі Снідом відзначається щороку 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та рішення Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими 1988 року. Метою Всесвітнього дня боротьби зі Снідом є підвищення обізнаності населення про ВІЛ-інфекцію , СНІД і демонстрація міжнародної солідарності перед загрозою пандемії.
Щороку Всесвітній день боротьби зі Снідом проводиться під різними гаслами, що відображають наявні проблеми, пов’язані із захворюванням. У 2021 році він проходить під девізом “Ліквідувати нерівність. Покінчити зі СНІДом. Припинити пандемії”.
Учнівське самоврядування нашого ліцею підготували та провели відкрите засідання для учнів 9-11класів, на тему: «Ми проти Сніду »,(керівник Антонюк Д.В), запросили на засідання шкільну медичну сестру, провели акцію «Я знаю про проблему Віл Снід і я небайдужий до неї».

День домашніх улюбленців

30 листопада відзначають Всесвітній день домашніх тварин, девізом якого стала цитата з твору Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц», «Ми відповідаємо за тих, кого приручили». День домашніх улюбленців покликаний нагадати про почуття відповідальності за все живе на планеті, зокрема тварин.
І саме такими відповідальними є учні 1класу, класовод Бейлишин Г.Ю., які охоче поділились розповідями та світлинами своїх домашніх улюбленців.

Голодомор…Пам’ятаєм…

У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів в Україні. Наймасштабнішим з них був голодомор 1932-1933 років.
Голодомор в Україні визнаний геноцидом на законодавчому рівні і в судовому порядку.
Історики називають причиною голоду репресивну політику хлібозаготівлі. Таким чином влада хотіла упокорити українців, остаточно ліквідувати спротив режиму та боротьбу за відродження власної державності.
Від Голодомору в Україні померло щонайменше 3,9 мільйона людей. Кількість жертв у всьому СРСР оцінюють у близько сім мільйонів.
Лінійку реквієм підготували та провели учні 8го класу, кл.керівник
Мельник О.М.

Всесвітній день дитини

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини (англ. Universal Children’s Day). Цей день встановлений резолюцією 836 (IX) Генеральної Асамблеї ООН 14 грудня 1954 року, як день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.
Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.
Напередодні учні 5класу , кл.керівник Ткач В.І. , підготували виховну годину до свята.

Міжнародний день відмови від паління

До Міжнародного дня відмови від паління, учнівське самоврядування нашого ліцею організували та провели акцію – «Так спорту! Ні палінню!».
В акції брали участь учні 8-11 класів та вчителі, які продемонстрували своє вміння віджиматись.

Цифрова грамотність

«Дія. Цифрова освіта» https://osvita.diia.gov.ua/ (для всього населення)

та Всеукраїнська Школа Онлайн – https://lms.e-school.net.ua/ (для вчителів та школярів) та забезпечення реєстрації на зазначених платформах.

  1. Перегляд хоча б одиного освітного серіалу або ж складення Цифрограму (національного тесту на цифрову грамотність).
    Рекомендовані освітні серіали:

Абетка для директора

Директорка Грозинецького НВК- А.В.Хащева, на нараді -15.11.21, ознайомила педагогічних працівників з другим виданням “Абетка для директора”- збірки порад, створеної для розбудови внутрішніх систем забезпечення якості освіти.

Кіберспорт

13.11.21 голова учнівської ради – Василов Є., разом з вчителем інформатики – Савицьким Р.А., організували та провели турнір з Counter-Strike Global Offensive між учнями 8-11 класів.

Міжнародний день толерантності

Сьогодні Міжнародний день толерантності — завжди відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У нинішньому рівні про рівні всіх людей, незалежності від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри.
Класний керівник 10 класу Гончар Мар‘яна Вікторівна провела виховну годину на тему «Навчати толерантності – починайте з себе»
На уроці були використані різні методи, вправи, тест на толерантність. Переглянули відео притчу «Дружна родина» ( https://youtu.be/grBmipDgOHw ) та отримали

Засідання учнівської ради

Будь відповідальним – дбай про своє здоров’я!
Саме таким закликом, Інформаційна комісія та комісія Спорту та здорового способу життя провели засідання учнівської ради, разом з педагог – організатором Антонюк Д.В.. На засіданні доповідала шкільна медична сестра Гиндюк І.В.. В рамках засідання комісія Молодшої шкільної ланки з учнями 1-4 класів провели руханку на свіжому повітрі.

Учнівська рада

Розпочали свою роботу новий склад учнівської ради. Методом жеребкування було обрано голів комісій, які також обрали собі команду з учнів 5-10 класів.

І знову перемога

20 жовтня на базі Колінковецького ліцею відбулись змагання з настільного тенісу серед шкіл Топорівської ТГ. Команда нашого комплексу зайняла І місце.
Учні: ТодерікоБ., Василов Є., Фокша А., Тихенька М. показали вправність та майстерність у грі.

День відповідальності людини

Цьогоріч українці вперше відзначають Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина. Класні керівники та класоводи провели виховні години .
Учнівське самоврядування нашого комплексу, педагог-організатор Антонюк Д.В. , провели тематичний захід, присвячений цій даті для учнів 6-7класів. Озвучили всі пункти «Декларації прав людини», пропагуючи жити відповідально.

День захисника і захисниць України

Воїнам світла –
Захисникам України,
Що мужньо боронять нас
Від супостата,
Ні танком ні градом
Вас не залякати.
Всім тим що життя
Не шкодують віддати –
Низький вам уклін,
І велика подяка!
Щороку 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українських козаків, відзначається День захисника і захисниць України.
У цей день українці поціновують воїнів, які в різні часи обороняли і обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність.
Свято встановлено з метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.
І саме таким став виховний захід до Дня захисників і захисниць України, який підготували учні 9го класу, кл.керівник – Продан В.Б.

Вибори

В останні дні вересня стартувала передвиборча кампанія претендентів на голову учнівського самоврядування.
Кандидати мали змогу презентувати свої передвиборчі програми та проводити агітаційні зустрічі з виборцями.
Цікаві програми, гідні претенденти, дружні відносини, адже саме за ними майбутнє школи!
Голосування відбулося, і найбільшу кількість голосів виборці віддали за кандидата від 9 класу – Василова Євгена. Його заступником стала учениця 10 класу- Тихенька Маргарита.

Стоп булінг

Протягом цього тижня в нашому комплексі відбулися просвітницькі заходи, виховні години, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу.
Булінг (bullying, від анг. bully – хуліган, забіяка) (цькування) – це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.
Які ознаки булінгу?
Типовими ознаками булінгу є:
систематичність (повторюваність) діяння;
наявність сторін – кривдник (булер), потерпілий (жертва булінгу), спостерігачі;
наслідки у вигляді психічної та/або фізичної шкоди, приниження, страху, тривоги, підпорядкування потерпілого інтересам кривдника, та/або спричинення соціальної ізоляції потерпілого.
Які є види булінгу ?
Людину, яку вибрали жертвою, намагаються принизити, залякати, ізолювати від інших різними способами. Найпоширенішими видами булінгу є:
-фізичний (штовхання, підніжки, зачіпання, бійки, стусани, ляпаси, нанесення тілесних пошкоджень);
-психологічний (принизливі погляди, жести, образливі рухи тіла, міміка обличчя, поширення образливих чуток, ізоляція, ігнорування, погрози, жарти, маніпуляції, шантаж);
-економічний (крадіжки, пошкодження чи знищення одягу та інших особистих речей, вимагання грошей);
-сексуальний (принизливі погляди, жести, образливі рухи тіла, прізвиська та образи сексуального характеру, зйомки у переодягальнях, поширення образливих чуток, сексуальні погрози, жарти);
-кібербулінг (приниження за допомогою мобільних телефонів, інтернету, інших електронних пристроїв)

І знову перемога!

Сьогодні на базі Колінковецького ліцею, Топорівської ТГ, відбулися змагання з міні-футболу. Команда нашого комплексу виборола І місце.
Вітаємо переможців!

Бабин Яр

80 років тому в Києві сталася одна з найбільших трагічних подій в історії міста і в історії України періоду Другої світової війни. Наприкінці вересня 1941 року німецькі нацисти в урочищі Бабин Яр знищили єврейське населення міста. Відтак Бабин Яр став символом Голокосту і нацистських злочинів загалом. І нищили не лише євреїв, а й ромів, радянських військовополонених, українських націоналістів.
І саме в ці дні в нашому комплексі, як і по всіх інших школах України проведено Національний урок пам’яті ( на базі онлайн-платформи «Червона стрічка»), та виховні години, присвячені до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру.
Пам’ять та минуле, які об’єднують в цей день всіх…

Регіональний методичний нетворкінг

21.09.2021 року було проведено Регіональний методичний нетворкінг «Ефективні психолого-педагогічні технології: практичний аспект» Старовойт П.С. «Попередження булінгу у класному колективі: практичний алгоритм»

✔️ У перший день проведення Регіонального методичного нетворкінгу, організованого Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, освітяни обговорили важливе питання попередження булінгу у класному колективі. Петро Старовойт, завідувач НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти, детально ознайомив слухачів з цією темою.

✔️ Учасники прослухали декілька історій про випадки булінгу з реальної педагогічної практики та змоделювали найбільш оптимальні шляхи вирішення таких ситуацій. Також Петро Сергійович пояснив правильний алгоритм реакції педагога на цькування в класному колективі й розповів, який порядок використання журналу реєстрації заяв про випадки булінгу.

День миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.
В Україні День миру встановлений Указом Президента від 05.02.2002р., і відзначається щорічно 21 вересня – Міжнародний день миру.
З метою формування глибокого формування питань, пов’язаних із миром, розширення знань учнів про важливість миру на землі, відновлення миру на теренах нашої держави, в Грозинецькому НВК проведено:

  • виховні години: «Хай буде мир на всій землі», «Хай буде мир на Україні», «Діти проти війни», «Мир крокує по планеті»;
  • виставка малюнків: «Лети, наш голубок – символ миру, добра та світла», «Хай буде мир на Україні», «Мир крокує по планеті», “Ми за мир”.

Козацький гарт!

17 вересня, 16 учнів (4-11класів) нашої школи, взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт». Серед 14 команд з різних куточків Чернівецької області, діти нашого комплексу показали гарний результат. З шаленим азартом та впертістю наші хлопці зайняли ІІІ місце в перетягуванні канату.

Буккросинг

Або подорожуюча книга…
В нашому комплексі активно почав діяти куточок буккросингу. Учні та вчителі з величезною цікавістю є учасниками цього руху. На перервах, коли мають вільну хвилинку читають, залишають або беруть з собою книгу, яка сподобалась

11 вересня – День фізичної культури та спорту України

Напередодні Дня фізичної культури та спорту на базі Грозинецького НВК І-ІІІ ступенів проведено фізкультурно-партіотичний фестиваль ‘Козацький гарт’, у якому взяли участь здобувачі освіти Грозинецького НВК, Бочковецького НВК та ОЗО Колінковецького ліцею. Всі учасники показали згуртованість, запалили силу патріотичного духу та отримали незабутні враження!

Перший урок налаштував школярів на навчання!

Традиційно новий навчальний рік у нашому НВК розпочався з першого уроку виховного спрямування. А оскільки у 2021 році в нашій країні відзначається 30-та річниця незалежності, то і тематика Першого уроку присвячена саме цій даті.

З 1 вересня!

І знову на навчання кличе шкільний дзвоник.
Після довгого карантину та літніх канікул, з дотриманням карантинних рекомендацій, шкільне подвір’я зібрало учнів 1-11 класів

“покликання служити науці та людям”

11.06. 2021 року відбулась міжнародна науково-практична конференція “Покликання служити науці і людям” (до 75-річчя професора Г.К. Кожолянка).У роботі конференції взяли участь вчителі історіїї Грозинецького НВК Настас А.І. та Рябой С.Н.

Рух – це здорово!

В межах Всеукраїнського фізкультурно – оздоровчого заходу
“Рух – це здорово”, присвяченого Міжнародному дню захисту дітей, на базі нашого комплексу проведені спортивні заходи серед дітей – учасників мовного табору.
Учні 5го та 6их класів, разом з керівником табору – Пернай Л.В., провели ігри на свіжому повітрі: ігри з м’ячем, “Козаче, козаче, подай нам джуру”, “Третій зайвий” та естафета- “Не пасти заднього”.

Прощавай 1 клас

Ось і закінчився перший рік навчання. Класовод 1-А класу Гондуряга А.В. провела незвичайний останній урок, на якому здобувачі освіти попрощалися з Буквариком. Вони здійснили подорож чарівним лісом і, пройшовши всі випробування, отримали свідоцтва про закінчення 1 класу.

Прощавай, Букварику

У 1-Б класі відбулося свято «Прощавай, Букварику!»
Здається, тільки вчора пролунав перший дзвінок, а вже сьогодні школярі закінчують перший клас. Саме з Букваря розпочали мандрівку у цікавий світ знань. Ця чудова книжка повела першокласників у таємничий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами.
Буквар – це перша сходинка у пізнанні країни Знань. Яку ми вже подолали.
Свято закінчилось, та спогади про нього будуть з нами все життя.
Прощавай, Букварику!
Наш найперший друже!
Ми тобі, Букварику,
Дякуємо дуже!

Класовод Продан М.О.

Буковинські намистинки

З метою формування національно-культурної громадянської ідентичності, національно – патріотичного світогляду, збереження та розвитку духовно – моральних цінностей українського народу, з 01.06 по 05.06 в комплексі проведено акцію «Ми – діти, твої – Україно!».
Вихованці середньої групи  дошкільного підрозділу Грозинецького НВК прийняли активну участь в акції, напередодні Дня захисту дітей.

11 років – як одна прекрасна мить

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

Від щирого серця вітаю всіх Вас з Днем останнього дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам’ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.

Класний керівник 11 класу Петрук Н.А.

Ось і луна останній дзвоник…

Шкільна родина Грозинецького НВК щиро вітає всіх освітян та учнів зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою. Для багатьох школярів він сповіщає про початок  чудового  відпочинку на літніх канікулах. Для випускників, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду шкільні роки- найбільш безтурботна та щаслива пора життя… Попереду самостійне доросле життя, сповнене гарними подіями та здобутками.
Прощання з молодшою ланкою школи, прощання з Буквариком, останній дзвоник – останній урок в кожному класі нашого комплексу сповістив про завершення навчального року.

Безпечне літо

Ура! Канікули! І щоб літні вони пройшли безпечно, 27 травня 2021 року, шкільна медична сестра Гиндюк І.В. провела інструктаж з техніки безпеки життєдіяльності. Пояснила правила безпечного поводження на воді, в лісі, на дорозі, вдома; розповіла про засоби захисту від Covid-19; провела практичні заняття з надання першої медичної допомоги.

міжнародна гра “геліантус”

Щороку  учні Грозинецького НВК беруть  участь у Міжнародній грі «Геліантус», мета якої зацікавити учнів до  вивчення природничих наук. Діти вчаться бути спостережливими, аналізувати  явища природи, робити висновки, проводити досліди, уявляти  себе невід’ємною частиною природи.

Ось і цього року учні 8-10 класів учасниками цієї гри. Жоден учень не залишився поза увагою, кожен  із  них отримав сертифікат та подарунок за участь у грі.

Координатор гри –  Горинюк О.І. 

Найрозумніший математик

26 травня 2021 року в Грозинецькому НВК для учнів 6-А класу, вчителем математики Бердник Анастасією Іванівною, було проведено інтелектуальну гру «Найрозумніший математик».

За це почесне звання боролись восьмеро учнів: Горбатова Надія, Кашула Тетяна, Кіріяк Уляна, Козаченко Вероніка, Мельничук Дмитро, Снігур Діана, Фрасиняк Денис та Юрієнко Інна.

Метою заходу було підвищення інтересу учнів до математики як навчального предмета, розширення світогляду в галузі математики та інших наук, показ взаємозв’язку математики з іншими предметами та галузями життя, розвиток асоціативного, образного мислення, уяви, зорової і логічної пам’яті, виховання бажання до самовдосконалення в математичній галузі.

Гра проводилась у три етапи. І етап, під час якого учні вибирали одну правильну відповідь із запропонованих, пройшов у форматі Quizizz-векторини. До другого етапу пройшли п’ятеро учнів, які змагалися між собою у категоріях: Натуральні числа, Дробові числа, Геометричні фігури, Різні питання та Сюрприз. У фіналі гри зустрілися троє учасників, яким довелося виконувати диференційовані завдання з математики.

Всі гравці показали відмінні знання з предмету та інтерес до його подальшого вивчення.

За результатами конкурсу І місце посіла Козаченко Вероніка, ІІ місцеФрасиняк Денис, ІІІ місцеСнігур Діана.

Учасники та призери гри отримали дипломи та цінні сертифікати. Незважаючи на отримані титули і нагороди, ми вітаємо всіх без винятку учасників за їхню сміливість, старанність та знання. І бажаємо успіхів у подальшому навчанні та життєвих перемог.

Знання на дорозі – безпека підростаючого покоління

Відомо, що найдорожчий скарб людини — це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися певних Правил поведінки, необережність часто призводять до втрати не тільки здоров’я, а й навіть життя. Таке трапляється з різних причин, але особливо тоді, коли людина потрапляє на вулицю і не дотримується її законів.
Тому на занятті учні не тільки отримали нові знання та корисну інформацію, а повторили правила поведінки на вулицях і дорогах, а й позмагалися на кращого знавця з правил дорожнього руху.
Класний керівник 9 класу: Гончар Мар‘яна Вікторівна

#тиждень_безпеки_на_дорозі #правила_дорожнього_руху #ГрозинецькийНВК #ТопорівськаОТГ

Всесвітній день вишиванки

Вишиванка з давніх давен є основним елементом українського національного одягу. Вишиті візерунками сорочки – відображення цінностей, традицій, культури та історії нашого народу.
Сьогодні, 20 травня, відзначається Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
Як і чому святкують день вишиванки?
Цікаві факти про вишиванку.
Значення символів на вишиванках.
Пісні, прислів’я та приказки про вишиванку.
Особливості регіональних вишиванок.
Про все це, і не тільки, наш сьогоднішній квест “День вишиванки”

#Всесвітній_день_вишиванки #8клас #ГрозинецькийНВК #Виховання_Буковини #ТопорівськаОТГ

Шкільна бібліотека завжди рада подарункам

Шкільна бібліотека радо зустріла четвертокласників (Класовод Бейлишин Г.Ю.), які завітали з подарунками

Класний керівник, історик Рябой С.Н. відкриває для своїх п’ятикласників нові сторінки історії