Олімпійський тиждень

«Спорт стає засобом виховання тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного».

В.А. Сухомлинський

Відповідно до наказу Гуманітарного відділу-відділу освіти, культури, молоді та спорту  проведений Всеукраїнський Олімпійський урок  та Олімпійський тиждень під час якого вчитель фізичної культури Тодеріко Ю.В., класні керівники 1-11 класів та педагогічний колектив  залучили здобувачів освіти Грозинецького ліцею Топорівської сільської ради  до змагань, конкурсів, годин спілкування. Були проведені  спортивні естафети «Веселі старти» серед 1-2 та 3-4 класів, майстер-клас для педагогічного колективу  на тему: “Розвиток аеробіки як одна з оптимальних умов удосконалення рухової активності”, змагання зі спортивних ігор серед 5-8 класів та силове багатоборство в індивідуальному заліку серед 9-11 класів. Завершили тижневик Днем Здоров’я.

08  вересня  здобувачі освіти Грозинецького ліцею здійснили організований осінній похід до лісу, де було проведено спортивні змагання, естафети та різного виду конкурси.

11  вересня 1-4 класи брали участь в спортивному святі “Веселі старти”, організатором яких була Учнівська рада ліцею. Юні спортсмени визначали чия команда спритніша та швидша в цікавих естафетах, а вболівальники їх активно підтримували. Всього взяли участь 90 учнів.

    12 вересня  класні керівники та класоводи  провели  Олімпійський урок  на тему «На варті здоров’я». Учням було надзвичайно цікаво ознайомитись з корисною інформацією і взяти собі на озброєння так звані «лайфхаки» з даної теми.

    13 вересня проходили змагання зі спортивних ігор серед 5-8 класів, де від кожного класу була виставлена команда та силове багатоборство в індивідуальному заліку серед 9-11 класів. Видно було, що діти дуже старались, тому що завойовували не тільки повагу своїх друзів, а й дипломи.

15 вересня в нашому ліцеї проходило свято “День Здоров’я”. Все розпочалось з масової ранкової ритмічної гімнастики, на якій були присутні всі вчителі  та всі учні ліцею в спортивній формі. Після цього, перейшли до офіційної частини – підбиття підсумків та нагородження призерів Олімпійського тижня.