Міжнародний день миру

Нам не треба війни, не треба –
Ми за спокій і мир на Землі,
Щоб щасливо зростали діти
І не бачили жаху війни,
Щоб зловісний воєнний вітер
Був розвіяний вітром весни!

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.
Сьогодні для нашої держави це свято є особливим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій , про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях.
До дня Миру у нашому ліцеї було проведено ряд заходів:

  • виховні години на тему: «Хай буде мир на всій землі», «Діти проти війни», «Ми за мир»;
    -виставки малюнків: «Мир крокує по планеті», «Хай буде мир», «Голуб-символ миру»;
    -флешмоб «Нам потрібне мирне небо», для учнів молодшої ланки.

З нагоди Міжнародного дня миру 21 вересня 2022 року у дошкільному підрозділі Грозинецького ліцею Топорівської сільської ради в усіх вікових групах відбулося ряд заходів, серед яких: ранкове коло, ранкова розминка, перегляд відеоролика « Що таке мир?», а також інтегровані заняття на тему: «Хай буде мир на всій землі».

Вихователі пояснили дітям чому мир в Україні та  у світі – це важливо; вчили дітей жити мирно, уникати конфліктів; виховували доброзичливе ставлення одне до одного, бажання робити добрі вчинки. Протягом дня у закладі проводилися з дітьми різні цікаві форми роботи: бесіди про мир та стосунки між однолітками, мовленнєва вправа «Що потрібно, щоб був мир?», вивчали мирилки та виготовили аплікацію на тему «Голуб –птах миру».