Ментальне здоров’я квітня

У квітні у нашому навчальному закладі було проведено комплекс заходів у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти Як?». Ці заходи були спрямовані на підвищення усвідомленості щодо ментального здоров’я серед учнів та педагогічних працівників.
Ранкові кола: «Я і моя самооцінка», «Коло емоційної підтримки», «Все в наших руках!», «Закони психологічного добробуту та розуміння», «Як погода впливає на настрій».
Психологічні години: «Тимчасові труднощі: як впоратися», «Дослухаймося до свого тіла», «Стрес та тривога: як вберегти ментальне здоров’я?», «Ти як? Повертаємось до школи». Заняття з елементами тренінгу: «Підтримка дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану», «Як вислухати й підтримати людину», «Психічне здоров’я. Як його зберегти», «У світі казкових історій», «Подаруй посмішку». Години спілкування: «Правила поведінки під час повітряної тривоги», «Техніки самодопомоги у стресових ситуаціях», «Стрес. Ознаки. Способи подолання», «Дружба – сильні разом», «Відповідальність як складова ментального здоров’я».
Проведені заходи сприяли профілактиці та зміцненню психологічного здоров’я, пізнанню власного внутрішнього світу, створенню позитивного емоційного настрою.

#ТиЯк #ЯкТи #ПіклуюсьПроМентальне #ЯкТиПедагог #Япсихолог #ЯкТиБуковина #МентальнеЗдоровя #ВихованняБуковини2024 #ТопорівськаТГ