ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

12.05.2022 року у Грозинецькому ліцеї – День цивільного захисту. Відповідно до плану заходів, з учасниками освітнього процесу в цей день шкільним штабом ЦЗ організовано були проведені он-лайн навчання стосовно поведінки під час надзвичайних ситуацій.

День цивільного захисту мав на меті відпрацювання учасниками освітнього процесу, невоєнізованих формувань цивільного захисту правильності дій щодо подолання негативних наслідків надзвичайних ситуацій, спрямованих на гарантування безпеки та захисту населення, матеріальних та культурних цінностей у мирний час та під час воєнного стану.

 В рамках onlain зустрічей, вчителі  поспілкувалися із школярами про пожежі, причини їх виникнення та наслідки, до яких вони можуть призвести. Також школярам нагадали правила безпеки в побуті та обговорили правила поведінки під час воєнного стану.  Ліцеїсти довели, що  мають  певну  базу знань щодо правил безпеки, які вони охоче демонстрували під час зустрічі.

Теми, які були надані для опрацювання, успішно виконані.
1-клас – «Абетка безпеки»
2-А; 2-Б-клас – «Безпечна поведінка під час стихійного лиха»
3-А;3-Б- клас – «Небезпечна гра з вибуховими речовинами»
4 клас – «Інтерактивні заняття на знання правил дорожнього руху»
5 клас – «Твоя безпека залежить від твоєї поведінки»
6 клас –  «Героїчна професія – рятівник»
7-А; 7-Б- клас – – «Дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів»
8 клас  – «Найпростіші засоби індивідуального захисту»
9 клас -«Поведінка під час воєнного стану»
10 клас  – «Вибухонебезпечні речовини у побуті»
11 клас – «Радіаційна безпека»

Учні та педагогічний колектив ліцею удосконалили свої знання та перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.