Засідання МК бібліотекарів та класних керівників

7 грудня на базі Грозинецького ліцею відбулося засідання МК бібліотекарів та класних керівників з проблеми «Національно-патріотичне виховання дітей в школі, в родині … ».
На засіданні були присутні: Ватаманюк О. Д.- методистка НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти ІППОЧО; Ковтюк В. А.- спеціаліст Гуманітарного відділу, бібліотекарі та класні керівники шкіл Топорівської ТГ.
О. Д. Ватаманюк розкрила основні аспекти роботи шкільного бібліотекаря в закладах загальної середньої освіти. В. А. Ковтюк розповіла про новий бібліотечний простір в умовах НУШ.
Бібліотекар Грозинецького ліцею Мойсова В.В. поділилася досвідом проведення бібліотечного місячника «Земля квітучої краси», зосередивши увагу на нових проєктах, започаткованих бібліотекою навчального закладу. Учасники засідання ще раз переконалися, що бібліотека Грозинецького ліцею живе, працює, надихає учнів на творчість.
Учитель ЗУ Грозинецького ліцею Савицький Р. А. провів показове заняття гуртка національно-патріотичного виховання «Сокіл-Джура». Вишкіл свідчить про те, що робота гуртка проводиться на високому професійному рівні, регулярно.
Заступник директора з виховної роботи Антонюк Р. О. провела виховний захід на тему «За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ». Були запрошені воїни АТО, волонтери, мати воїна української армії. На думку всіх учасників засідання МК, такі заходи сприяють національно-патріотичному вихованню молоді