День вшанування…

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлений згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

   Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

   Цей день ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити, самі ліквідатори-чорнобильці нерідко називають 14 грудня святом.

  До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Грозинецькому ліцеї Топорівської сільської ради, були проведені такі заходи:

  • класний керівник 10 класу Гончар М.В., провела годину спілкування на тему: «Ліквідація Чорнобильської АЕС. Пам‘ятаємо…»;
  • учні 7-А  класу, переглянули уривок фільму ” Чорнобиль – хроніка важких тижнів”( класний керівник  Горинюк  О.І.);
  • заступниця  директорки  з навчально-виховної роботи Кіріяк В.Ф. для учнів 8-11 класів підготувала презентацію на тему:  «Світ про Чорнобиль пам’ятає».