День єднання

16 лютого в Україні відзначають День єднання. Це молоде свято, воно засноване 2022 року, указом президента Володимира Зеленського.
Головна мета цього дня – показати єдність українського народу на тлі військової загрози, згуртувати українців навколо національної ідеї та показати російським пропагандистам, що українці – єдиний народ.
Наша єдність має залишатись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Сьогодні, Грозинецький ліцей розпочав навчальний процес зі спільного виконання державного гімну та вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя за Україну…
Цього дня проведено ряд заходів:

• виховні години на тему: «В єдності – наша сила»;
  • акція «Блакитно – жовта стрічка, нас єднає»;
  • конкурс малюнків для учнів 1-5 класів, на тему: «Ні війні», «Ми за мир», «Діти України хочуть Миру», «Закрийте наше небо», «Ми єдині»;
  • учнівське самоврядування, педагог організатор Антонюк Д.В., організували та провели для учнів 7-11класів тематичний захід «Об’єднані задля Перемоги»
    Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!

Учні 3 класу долучилися до вікторини “Україна – країна любові та єднання“.
Сьогодні українці єдині, як ніколи! Любімо, шануймо, бережімо її, та будьмо гідними доньками та синами.

4- А клас “Єдність України здолає всі перешкоди

День Єднання України – Садочок

16 лютого – відзначається День Єднання України.

З вихованцями молодшої групи Грозинецького ліцею Топорівської сільської ради провели тематичне заняття, на якому виховували шанобливе ставлення до символів держави,а також прищеплювали почуття гордості за свою країну.Всіх вітаємо і бажаємо, щоб усі ми – українці, які вірять у перемогу та наближають її всіма силами – були здоровими, рішучими та вмотивованими! І нехай наша єдність дарує нам крила у найважчі часи!
Сьогодні, у День єднання, ми довели, що ми – разом, ми – єдині, і в цьому наша сила!

Професійна орієнтація

15 лютого до Грозинецького ліцею завітали працівники четвертого відділу Чернівецького РТЦК та СП. Гості провели профорієнтаційну бесіду щодо вибору військових спеціальностей для вступу. Військові розповіли учням
8-11класів, про перелік професій, які можна здобути та про переваги навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України.