Тиждень духовності. “Ми з України.”

Сьогодгні учні 7 класу розпочали тиждень духовності із шедевральних безсмертних пісень Квітки Цісик, які є генетичним кодом кожного українця.

Духовність – це стан душі, поведінка кожного з нас у надзвичайних життєвих обставинах, це наші думки, мова, вчинки, внутрішні властивості людини. Духовність – надзвичайно багатогранний і складний феномен, духовність – це духовна, інтелектуальна природа, внутрішня моральна сутність людини.

4 квітня – річниця від дня народження талановитої співачки Квітки Цісик. Відома всьому світові українка мала рідкісний тембр голосу – колоратурне сопрано, співпрацювала із Вітні Г’ юстон і Майклом Джексоном, почувалася невимушено, співаючи блюз, оперні партії чи коротенькі джинґли. В Америці її голос лунав у кожному домі. Свій шалений успіх і непересічний талант Цісик використовувала задля популяризації української культури у світі.

“Я всім говорила, що українська музика дуже гарна, мелодійна і що народ такий співучий. А мені відповідали: якщо так, то заграй мені щось, заспівай мені щось… То є сумно, але ми не мали жодної платівки на професійному рівні. Бо то є дорога річ і забирає багато часу. Я зрозуміла, що мушу її зробити. І не тільки для своїх приятелів, а й для всіх українців. Бо я не могла, не мала змоги щось зробити для нашого суспільства, але тільки це. То був би такий дарунок. І я мріяла, що в Україні мене почують”. Ми почули тебе, Квітко!

Врятує світ краса –
Завжди так говорили.
Тепер врятує світ лиш доброта,
Бо однієї вже краси занадто мало,
Бо стільки всюди зла – людина вже не та…
Сьогодні, як ніколи, так важливо підтримувати та виховувати духовні цінності серед дітей та молоді, відкривати серце для Божої науки, проявляти доброту та любов у власних вчинках та до ближніх своїх.
З 03 по 07 квітня в Грозинецькому ліцеї Топорівської сільської ради оголошено Тиждень духовності. Вчитель Основ християнської етики Д.В. Антонюк, разом з учнями 7го, 8го класів підготували та провели тематичну лінійку. Розпочали вшануванням всіх, хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну, виконанням державного гімну та спільним виконанням молитви за Україну
«Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни». Закликали дотримуватись та проявляти такі чесноти як любов, доброту, терпіння та милосердя до оточуючих, вибачати інших та вибачатись самим, бути ввічливими та допомагати близьким. Учні 1 -го класу, класовод В.Г. Продан побували на виставці християнської літератури та провели цікаву годину спілкування
«Біблія в моєму житті» у бібліотеці нашого закладу.