Слава Богу! Слава Україні! Героям слава!

Це ті слова, які потрібно промовляти щодня, ні на мить не забувати про тих наших Героїв, завдяки яким ми живемо відносно мирним життям, безпечно спимо у своїх домівках, маємо можливість навчатись, спілкуватись, займатись улюбленими справами, і разом з тим, допомагати нашим славним ЗСУ перемагати ворога.

 Наші Герої потребують уваги, поваги,  тепла, розуміння.

Щодня їх життя  перебуває у постійній небезпеці, щохвилини їх рідні     звертаються до Бога з проханням : захистити, допомогти, зцілити, дарувати перемогу і мир нашій Україні! Ми зобов’язані бути гідними подвигу наших Героїв! З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників, у Грозинецькому ліцеї Топорівської сільської ради відбулась зустріч учнів із колишнім випускником – Добря Назаром Сергійовичем – воїном бригади «Червона калина», старший солдат взводу «Ірбіс» , зовнішній оператор БПЛА .

  Запрошений гість не на багато старший за учнів-старшокласників, а вже встиг побувати на війні та зустрітися зі смертю. Це людина сильної волі, міцного характеру, упевнений у собі, справжній патріот України.

Запрошений  почув від педагогічного колективу та учнівської молоді щирі слова подяки .  Гордимося, поважаємо, пишаємось, молимось.