Пришкільний мовний табір

День 14

14.06 – «День закриття». В цей день була проведена урочиста лінійка, присвячена закриттю мовного табору «Wonderland». Дітям були вручені сертифікати. Після лінійки було проведено круглий стіл, де учні висловили свої думки про набуті знання та емоції під час проведення англомовного табору.  

День 13

12 червня – «День спогадів» (дистанційно). День розпочався зі спогадів дітей про час проведений у таборі. Учні поділились своїми враженнями та спогадами. Учасники табору самостійно і власноруч виготовили запрошення на урочисту лінійку, присвячену закриттю табору. А також відбулась генеральна репетиція лінійки, присвяченої закриттю мовного табору.

День 12

11 червня – «День талантів». День, який найбільше порадував наших вихованців. Цього дня вони розучували пісні англійською мовою. А потім взяли участь у танцювальному конкурсі, в якому презентували свої навички.

День 11

10 червня – «День патріотів». День розпочався з ігрового шоу «I love Ukraine». Після чого, відбувся святковий флешмоб «Парад вишиванок». Потім діти взяли участь у краєзнавчій вікторині. Завершився день конкурсом малюнків воїнам АТО.

День 10

9 червня – «День друзів». Діти вивчали і розповідали прислів’я та приказки про дружбу англійською мовою, та грали в улюблені ігри. А також переглянули тематичний мультфільм про дружбу «Ratatouille». Після побаченого діти поділились своїми враженнями та емоціями один з одним.

День 9

8 червня – «День іменинника». Учні прослухали вірші та привітання з нагоди різних свят. Також сьогодні учасники табору спробували себе в ролі розпорядників свята і влаштували неповторну вечірку для свого друга, у якого було день народження напередодні. А ще власноруч виготовили листівку з нагоди дня народження друга «A post card for my friend».

День 8

7 червня – «День журналістів». День розпочався з ранкової зарядки. Сьогодні учасникам загону була представлена презентація «Мовний етикет в українській та англійській мовах». Наступним етапом було проведення мовознавчої вікторини «Who knows English better?» між загонами Грозинецького НВК «Friends» та Бочковецького НВК «Bingo», які завітали до нас у гості цього дня. Учні швидко здружились та знайшли спільну мову одне з одним, і вміло конкурували між собою. В результаті мовного батлу перемогла дружба.

День 7

6 червня – «День краси» (дистанційно). Після повчального майстер-класу, діти самостійно спробували виготовити дрібнички своїми руками «Hand made».

День 6

5 червня – «День спорту» (дистанційно). День розпочався незвично. В цей день учні дистанційно створювали міні-проекти «Sport in my life». А також провели час з користю, переглядаючи цікаву презентацію «Healthy lifestyles».

День 5

4 червня – «День мандрівки». День розпочався з інструктажу з техніки безпеки та правил поведінки в лісі. На пікніку учні повторили лексику з теми «Food». Під час мандрівки, з дітьми була проведена бесіда щодо збереження навколишнього середовища. А також під час рухливих ігор вони навчились розрізняти корисну та шкідливу їжу.

День 4

3 червня – «День мрій». Кожен з учасників загону розповів про свою мрію англійською мовою. Також цього дня, згідно плану роботи, було проведено інтелектуально-розважальну гру «In the world of English». А ще учні отримали масу позитиву та задоволення від розгадування ребусів та кросвордів англійською.

День 3

2 червня – «День нових вражень». Після ранкової зарядки учням було представлено соціальний відеоролик «Для чого потрібна англійська мова?», а також відео про світові столиці. Не менш захопливим був перегляд мультфільму «Zootopia» англійською мовою з англійськими субтитрами. Після чого було цікаве обговорення та роз’яснення побаченого.

День 2

1 червня в Грозинецькому НВК відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття пришкільного мовного табору  «Wonderland».

День 1

31 травня 2021 року на базі Грозинецького НВК розпочав свою роботу пришкільний мовний табір «Wonderland», вихователь – Пернай О.В. Перший день – «День знайомств». Учні із задоволенням створили власні правила загону, придумали назву загону – «Friends», девіз – Together, together, togethereveryday. Together, together we work and we play та речівку – If you want to be ok, don’t be crazy every day. If you went to be allright, you must sleep well every night та вивчили табірну пісню. Діти самостійно зробили емблеми та стіннівку загону власними руками.