Новий “Клас безпеки” в дії

Протягом цього тижня було проведено низку годин спілкування у класі безпеки для здобувачів освіти . Перші уроки безпеки для ліцеїстів в різних формах провели адміністрація закладу, працівники ДСНС, класні керівники, медсестри.

“Клас безпеки” — це всеукраїнський проект, мета якого вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги. Проект реалізує Міністерство освіти на виконання доручення прем’єр-міністра України щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.

У приміщенні є все необхідне обладнання і навчальні матеріали. Облаштування класу безпеки відповідає рекомендаціям Міністерства освіти та науки України. Клас розділений на кілька навчальних зон та обладнаний муляжами вибухонебезпечних предметів, інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки.

Тут діти навчаються і в теорії, і на практиці основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правил надання домедичної допомоги. Для молодших школярів створений ігровий куточок, а учні всіх вікових категорій мають можливість побачити наочні докази злочинної військової діяльності рашистів на нашій землі.⠀

Найважливіше завдання кожного педагога у воєнний час – навчити дитину уникати небезпечної ситуації та вміти правильно поводитись у випадку її виникнення. ⠀