Всесвітній день води

22 березня відзначаємо Всесвітній день води.На сьогоднішній день дітям необхідна екологічна грамотність, навчити дбайливо й ощадливо ставитися до води, звернути їхню увагу на те, що вода відіграє величезну роль в нашому житті, вона – постійна наша супутниця. Саме сьогодні з вихованцями старшої групи дошкільного підрозділу Грозинецького ліцею Топорівської сільської ради проведено заняття на тему:”Вода в нашому житті”.Дітям цікаво було слухати про воду та її властивості, розрізняти стан води,логічно мислити,робити невеликі висновки,а ще цікавіше – проводити досліди.

22 березня відзначається Всесвітній день води.У молодшій групі дошкільного підрозділу Грозинецького ліцею Топорівської сільської ради з вихованцями проведено заняття на тему: “Вода та її властивості.”
Дітям розповіли про основні властивості води: прозора, рідка, без кольору, без запаху, розчиняє деякі речовини.Вихованці активно виконували всі завдання, робили цікаві досліди і висновки,що вода є основою життя на землі.

Вода- найцінніший скарб планети Земля.
22 березня відзначається Всесвітній день води. В середній групі дошкільного підрозділу Грозинецького ліцею Топорівської сільської ради були проведені заходи присвячені цій темі . Дошкільнятам розповіли про надзвичайну важливість водних ресурсів для людей і оточуючого середовища.Впродовж дня малята спостерігали , досліджували , малювали , грали в рухливі ігри , оцінювали проблемні ситуації , обговорювали проблему під час організованої освітньої діяльності : “Таємниці краплинки”, ” Річки нашого краю” , “Вода у нашому житті” , “Вода і рослини”.