17 ЧЕРВНЯ. АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР “FREEDOM” (ОНЛАЙН)

Молодша група. День закриття

В цей день була проведена урочиста лінійка, присвячена закриттю мовного табору «Freedom». Дітям були представлені сертифікати. Після лінійки було проведено круглий стіл, де учні висловили свої думки про набуті знання та емоції під час проведення англомовного табору. Літній мовний табір дав можливість дітям вивчати англійську мову  у цікавій формі, весело провести час разом з друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому. Кожного учасника мовного табору було задіяно в підсумковому проекті «Language unites hearts!»

Старша група.

Швидко і непомітно промайнули два тижні пришкільного мовного табору “Freedom”, кожен день перебування в якому подарував дітям безліч яскравих вражень, неповторних емоцій, різноманітних розваг, а також допоміг поглибити та удосконалити знання з англійської мови. Хтось знайшов нових віртуальних друзів, хтось познайомився з цікавими людьми- носіями мови,але всі, безумовно, з користю провели час та відпочили.

У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли комплекси і страхи. Ми навчилися діяти однією командою, допомагати один одному. Ігри на свіжому повітрі “Guess the word”, “Freeze”, “Countable/uncountable” дітям сподобалися найбільше. Подих літа, сонце, щебет лісових птахів та ще й легкий літній дощик нас освятив.
Закриття вдалося!

До побачення, табір!
Кличе літо ласкаве
нас на росяні трави і в блакить осяйну!
До побачення, табір,
Літо, літо тривожне,
Перемоги нам дай,
подолати орду!