15 ЧЕРВНЯ. АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР “FREEDOM” (ОНЛАЙН)

Старша група. День спорту

Сьогодні продовжили формувати правильні та корисні звички і прививали любов до спорту. Адже в зоровому тілі – здорових дух. Ми з дітьми розглянули та пригадали різні види спорту англійською, з’ясували, які види спорту є найпопулярнішими у Великій Британії, в ігровій формі пригадували граматичні правила.

Друга частина – заняття з психологом ліцею, Гончар М.В. Знайомились та працювали з різними методами арттерапії. Малювали себе у вигляді «Солодкого спогаду», працювали з методикою «Що я про себе знаю?». На домашнє завдання маємо створити «Подушку безпеки».

Молодша група. День патріотів

День розпочався з країнознавчої вікторини «About Great Britain». Після чого, діти залюбки поділились своїми фото у вишиванках для святкового відео «Парад вишиванок». Соціальний педагог ліцею провів годину спілкування на тему «Я – українець». Метою було формувати національну свідомість учнів, сприяти усвідомленню учнями значення державної єдності й незалежності; розширити знання учнів про свою державу, розкрити суть поняття «держава», «громадянин», «патріот», «патріотизм»; учити відверто висловлювати свої думки, погляди, переконання; розвивати у дітей прагнення до особистісного самоствердження та самовдосконалення бути свідомим громадянином України, її патріотом