В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК “ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!”

Відкритий мікрофон “Коли закінчиться війна…”. Одинадцятикласники ділилися своїмии роздумами і планами на майбутнє, говорили про те, якою буде Україна після війни.

Україна переможе!

Класний керівник 11-го класу Віта Продан презентувала нову книгу нашої буковинської письменниці Марії Матіос “Мами”, яку подарували бібліотеці. Пишаємось і радіємо з того, що наша шкільна бібліотека зібрала майже усі твори Марії Матіос.

На сайт – презентацію “Українські письменники – захисники Вітчизни” восьмий клас запросив учнів десятого та одинадцятого класу. На заході була присутня директор ліцею Аліна Хащева. Восьмикласники представили життєвий і творчий шлях письменників – героїв нашого часу, які пишуть про війну. Присутні дізнались про творчий здобуток митців періоду новітньої війни: Сергія Жадана, Тамару Горіха Зерня, Олександра Михеда, Ярини Чорногуз, Ірину Цілик.

Особливу увагу учні 8-го класу та класний керівник Світлана Рябой приділили трагічній історії про письменника Володимира Вакуленко, який загинув від рук рашистів, з його книги “Я перетворююсь”.

Героям слава! Смерть ворогам!

Бібліотекар Валентина Мойсова