Рябой Н.К.

NataliaРябой Наталія Калініївна

Вчитель української мови та літератури, старший вчитель, Грозинецького НВК. Одна із тих, хто може сказати: моя мрія збулася. А мріяла бути вчителькою. І це ще тоді, коли навіть в школу сама не ходила.

Все своє свідоме життя присвятила навчанню та вихованню.

Я працюю в школі тому, що…   Таке завдання постало перед вчителями-філологами на одному із районних методичних об’єднань під час тренінгу. Кожний, звичайно, виклав свою думку.

Моя відповідь була такою:

понад усе люблю дітей.

Для них живу, а не існую.

І не заради зарплатні

Їх поглядом цілую.

Приносять радість діточки

Мені щоденно,

Немов ті світлячки

У ніч, як темно

Працюю за покликанням

І темпу не збавляю,

Поки дає Бог сили,

Здоров’я маю.

Переконана:   кожна дитина розвивається як особистість і має певні здібності. Треба тільки побачити оту їх особливість. А далі розвивати. І не тільки на уроках, а й в позаурочний час. Тому й працюю над проблемою розвитку творчих здібностей учнів. Об’єднала навколо себе всіх бажаючих навчитися писати творчі роботи, складати вірші. Згодом виникла ідея свої напрацювання показати й іншим. Так народився журнал учнівської молоді «Шкільні самоцвіти». Пишуть учні, пишу я.