Антонюк Т.П.

Я, Антонюк Тетяна Павлівна, народилась 17 червня 1972 року. Tania
Освіта вища. Закінчила Кам’янець-Подільський педагогічний інститут ім.В.П.Затонського у 1993 році за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання.
Працюю вчителем початкових класів

у Грозинецькому НВК.

Маю вищу кваліфікаційну категорію, та звання “Старший учитель”.
Моє кредо, як вчителя: «Якщо ми навчатимемо сьогодні так, як навчали вчора, ми вкрадемо у дітей завтра»

Джон Льюї

Адже, щоб виховати творчу особистість, потрібно нові підходи до навчання та виховання.

Тема мого досвіду: «Розвиток критичного мислення в системі особистісно-зорієнтованого навчання»

Розвиток критичного мислення – це дуже важливий аспект не лише у навчанні, а в повсякденному житті. Навчити дітей мислити критично – означає правильно поставити запитання, направити їх увагу в правильне русло, вчити самостійно робити висновки та знаходити рішення.

Учням подобаються ті види навчальної діяльності, які дають матеріал для роздумів, можливість виявити ініціативу та самостійність, потребують розумового напруження, винахідливості та творчості.

Кожна дитина має до чогось певні здібності. Наше завдання – відшукати найменші пагінці таланту, розвивати їх. Адже в  майбутньому житті стануть у пригоді міцна пам’ять, гостре око, хороший смак, образне мислення.