Посвята в п’ятикласники

Нещодавно розпочався новий навчальний рік, а в учнів нашої школи – нові успіхи, досягнення. Старанно, дружно, з ентузіазмом, наче роботящі бджілки, працюють на своїй учнівській ниві дітки.

         Традиції – це те, що наповнює кожну школу любов’ю, повагою, радістю. Однією з таких шкільних традицій є свято «Посвята в п’ятикласники», який сприяє успішному протіканню процесу адаптації п’ятикласників. Веселі, активні, дівчата і хлопці вже провчилися 2 місяці і горять бажанням показати, що вони з себе представляють, на що здатні, чи гідні вони звання « Я – п’ятикласник». 

        10.11.2017р. у Грозинецькому НВК відбулося яскраве феєричне дійство – посвята у п’ятикласники.

Слухайте! Слухайте всі!

Наша промова готова.

Сьогодні в школі свято –

Про п’ятикласників слово!

Учнів юних нове покоління

Радо зустрічаємо усі.

Хай лунають же вітання

Щиро, світло, від душі.

– так розпочали свято ведучі Плаксива Анастасія та Вовк Станіслав.

        Вони урочисто оголосили вихід п’ятикласників, а також їхнього помічника та наставника, класного керівника Продан Віту Борисівну. Під музичний супровід вийшли казково одягнені діти. Звучить весела мелодія і діти починають свою презентацію із фільму про свій клас « Про що думають п’ятикласники »

       Радісні школярі дякують першій вчительці і вручають їй і нинішньому класному керівникові букети квітів. Школярі мали змогу взяти участь у різних конкурсах і проявити себе. Інсценізація казки «Буратіно» на сучасний лад, танцювальний конкурс, переспівки  сподобались глядачам.

       Веселе, гамірне свято закінчилося зачитанням клятви п’ятикласників. Їх привітала із вступом у середню ланку школи директор Хащева Аліна Василівна

       Багато позитивної енергії, святкового настрою, квітів, яскравих спогадів і вражень залишилось у дітей, їхніх батьків, вчителів та всіх присутніх на святі.

Один коментар до “Посвята в п’ятикласники”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *