Ми за здоровий спосіб життя!

Уже другий рік поспіль в Міжнародний день відмови від паління -20 листопада. Учні та вчителі  нашої школи проводять невеличку акцію під гаслом: « 5хвилин зі спортом!» , « 5хвилин без сигарет», « Палити-не модно! Модно-не палити!», пропагуючи здоровий образ життя.
Адже , в сучасному світі, де так багато різноманітних засобів та спокус для молодого покоління , щоб почати палити… Тому , метою заходу, навіть в умовах карантину була підтримка та правильний вибір –заняття спортом!
Здорове покоління-Міцна нація!!!
Сильна половина старшокласників  та вчителів продемонстрували свої навички у віджиманні та підтягуванні ,подаючи приклад молодшим за себе учням!

46 коментарів до “Ми за здоровий спосіб життя!”

1. I precisely wished to say thanks once more. I do not know the things that I might have implemented in the absence of the entire recommendations revealed by you directly on my topic. It absolutely was a real depressing circumstance for me personally, however , witnessing the very specialized tactic you dealt with the issue forced me to leap over joy. I will be happy for this guidance and even sincerely hope you recognize what an amazing job you have been carrying out instructing others with the aid of your web site. Most likely you have never met all of us.

Коментарі закриті.