День вишиванки

Народе мій, краяни і краянки!
Плекаймо паросток зелений навесні,
Нехай цвітуть – не вицвітають вишиванки
І стоголосо лине пісня, по землі.
Коли вдягаю вишиванку,
Немов в любові признаюся
Своїй країні ніжно й палко,
Вдягну і Господу молюся.
За мир та спокій в Україні!
Щоб вишивані візерунки
У долю кожної родини
Внесли приємні подарунки!

Нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу. Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Вишиванка – національна святиня, що символізує духовне багатство. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

16 травня у Грозинецькому ліцеї  відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і увесь ліцей замайорів  різнобарвними візерунками української вишивки.

Класним керівником  5-а класу Настас А.І. організовано та проведено виховний захід на тему: « Вишиванку одягаємо-Перемогу закликаємо !». Учні слухали цікаві вірші про вишиванку, розповідь «Як народилася вишиванка». А також мали можливість помилуватись різними вишитими виробами.      

Завершилось свято флеш-мобом «Ми любимо вишиванку», до якого долучились весь педагогічний та трудовий колективи разом із здобувачами освіти.              

Вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Пам’ятаймо, що ми – Українці й зможемо все!