Настас А.І.

Вчитель англійської мови

Настас Анна Ігорівна, народилася 27 червня 1988р. Освіта вища.

У 2010 р.  закінчила ЧНУ ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію магістра з менеджменту.

У 2017 р. отримала диплом бакалавра за напрямом підготовки «Історія» та здобула кваліфікацію «викладач-стажист».

У 2022р. отримала диплом магістра, факультет іноземних мов, “Середня освіта: англійська мова та література”.

Життєве кредо: «Пам’ятайте, що перед тим, як взятися за виховання людини, треба самому зробитися людиною; треба, щоб у вас самих склався той взірець, який повинна наслідувати дитина».

Ж.-Ж. Руссо

Педагогічне кредо: «Щоб мати право навчати, необхідно постійно навчатися самому».

Методична проблема:  «Метод проєктів як умова формування іншомовної компетентності учнів старшої школи».

Портфоліо Настас А.І.

Святкування дня подяки